Zapewniamy Państwu profesjonalne wsparcie prawne
zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Dobry kontakt z klientami jest dla nas kluczowy. Wierzymy, że nasze pozytywne nastawienie i otwartość na nowe wyzwania zostaną przez Państwa docenione, dzięki czemu współpraca z nami będzie owocna i satysfakcjonująca.
 
Posiadamy doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych. Wiele satysfakcji sprawia nam również pomoc osobom, które z przyczyn innych niż zawodowe potrzebują porady prawnika.

Opinie naszych Klientów:

Bardzo profesjonalne, indywidualne podejście do sprawy, do tego duża doza empatii co rzadko zdarza się we współpracy z prawnikiem. Kancelarię wyróżnia rzetelne przygotowanie do reprezentowania na rozprawie przed Sądem. Przeprowadza klienta krok po kroku przez cały okres trwania sprawy. Wysoki poziom pracy, a także ogromne zrozumienie i szacunek do sprawy. Dostępność i efektywna komunikacja oraz możliwość konsultacji.

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Szybko i wyczerpująco otrzymuję wyjaśnienia na nurtujące mnie pytania. Pani Mecenas jest bardzo sympatyczną oraz pomocną osobą – Martyna Wilska –Villa Park Julianna

 
 

Jestem pod wrażeniem – kompetentny prawnik i co ważne mimo wielu prowadzonych spraw, sama wszystkie nadzoruje. Odpowiada na maile, udziela konsultacji telefonicznych, wszystko cierpliwie tłumacząc. Dzięki p. Mecenas transakcja przebiegła pomyślnie a firma powiększyła swój portfel inwestycji bez zbędnego stresu i niepewności co do wad prawnych nabywanego budynku.

 
 
 

Rekomenduję współpracę z Kancelarią Radcy Prawnego Katarzyna Padała. Współpracuje z nią już od wielu lat. Kancelaria wspierała moja firmę m. in przy tworzeniu umów, regulaminów, a także w sprawach procesowych. Wszystkie sprawy są załatwiane kompleksowo i z najwyższą dbałością o szczegóły. Katarzyna Padała jest profesjonalna i rzetelna. Posiada ogromną wiedzę prawną oraz co bardzo istotne biznesową. – BI Solutions Katarzyna Kiszkiel