Katarzyna Padała

Radca Prawny, specjalista ds. umów i prawa gospodarczego oraz pełnomocnik procesowy.

e-mail: kancelaria@padala.pl
tel.: +48 509 518 898

Działalność prawniczą prowadzi od 2013 r., zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorców aktywnych m.in. na rynku spożywczym, wyrobów medycznych (ze szczególnym uwzględnieniem sprzedaży i najmu sprzętu medycznego), eventowym, doradztwa sieciom handlowym, a także przedsiębiorcom prowadzącym swoją działalność w obszarze IT, produkcyjnym, usług hotelarskich, budowlanych i innych.

Specjalizuje się w sprawach korporacyjnych, gospodarczych, pomaga przedsiębiorcom rejestrować działalność, zajmuje się opracowaniem, analizą i weryfikacją umów zawieranych w obrocie gospodarczym, w tym umów w sektorze prawa żywnościowego i wyrobów medycznych,  pasz  i suplementów diety dla zwierząt, a także umów najmu lokali użytkowych i prywatnych oraz obsługą roszczeń związanych z ww. kontraktami.

Zajmuje się zagadnieniami dotyczącymi aspektów prawnych reklamy i promocji produktów. Sporządza i weryfikuje regulaminy programów lojalnościowych, sklepów internetowych a także analizuje aktywności przedsiębiorców pod kątem zgodności z RODO.

Jest odpowiedzialna za prowadzenie w imieniu Klientów postępowań sądowych, reprezentację przed organami administracji oraz egzekucyjnymi.

Zajmuje się także rejestracją znaków towarowych.

Posługuje się językiem angielskim. Prywatnie jest miłośniczką zwierząt, żoną i mamą syna Leona i córki Leny.

Mateusz Mazur

Radca prawny, specjalista prawa finansowego i negocjacji.

e-mail: m.mazur@padala.pl

tel.: +48 601 845 629

Radca prawny wpisany na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Od ponad 10 lat związany w bankowością. Podczas pracy w bankowości zdobywał doświadczenie we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak również z małymi i dużymi przedsiębiorstwami.

Specjalizuje się w prawie bankowym, gospodarczym oraz handlowym.
Zajmuje się prawem finansowym, w tym kontraktami w sektorze bankowym. Prowadzi postępowania sądowe oraz negocjacje w imieniu naszych Klientów. Doskonali swoje umiejętności w zakresie ochrony dóbr osobistych oraz prawa własności intelektualnej. Praktykuje także prawo upadłościowe oraz restrukturyzację.

Prywatnie jest żonaty, jest tatą syna Aleksandra i nie wyobraża sobie życia bez aktywności sportowej.