Abonamenty

Nasza kancelaria specjalizuje się także w obsłudze małych i średnich przedsiębiorców a także osób prywatnych. Specjalnie dla Państwa komfortu i bezpieczeństwa stworzyliśmy atrakcyjne przejrzyste pakiety usług obejmujące konkretne dziedziny prawa, zapewniające profesjonalną, stałą opiekę prawnika bez obawy o koszty.

Dzięki abonamentom macie Państwo zagwarantowany stały dostęp do pomocy prawnika,  według  Państwa indywidualnych potrzeb, co pozwala jednocześnie oszczędzać czas i pieniądze.

 

Pakiety obejmują porady on-line, konsultacje w biurze Kancelarii, ew. dojazd prawnika do Klienta, a także pisma administracyjne, pisma przedprocesowe i procesowe, oraz opinię prawne w wybranych dziedzinach prawa. Przykładowe abonamenty poniżej:

 

 

PAKIET PRAWNIK MAŁEGO PRZEDSIĘBIORCY STANDARD- 300 zł netto/ miesiąc

Pakiet zawiera:

  1.  3 porady prawne w miesiącu obejmujące sprawy z dziedziny prawa gospodarczego, w tym obsługa roszczeń, umowy – weryfikacja i opiniowanie, sprawy z zakresu ZUS, prawa pracy.
  2.    2 dowolne projekty pism  w zakresie prawa gospodarczego i pracy – przykładowo wezwania do zapłaty, pisma administracyjne i w sprawach pracowniczych.
  3.    1 projekt pisma procesowego – przykładowo pozew o zapłatę, odpowiedź na pozew, apelacja.

 

 

PAKIET PRAWNIK MAŁEGO PRZEDSIĘBIORCY PLUS- 600 zł netto/miesiąc

Zawiera ofertę pakietu PRAWNIK MAŁEGO PRZEDSIEBIORCY STANDARD także w zakresie obsługi kredytów bankowych, pożyczek i umów leasingu.

 

PAKIET PRAWNIK RODZINNY ( max dla 4 osób)- 200 zł netto/ miesiąc

Pakiet zawiera

  1.  3 porady prawne w miesiącu obejmujące sprawy z dziedziny prawa rodzinnego w tym rozwód, separacja, alimenty, opieka i kuratela i inne.
  2.  2 dowolne projekty pism w sprawach z dziedziny prawa rodzinnego,
  3.  1 projekt pisma procesowego w zakresie prawa rodzinnego – przykładowo pozew, odpowiedź na pozew, wnioski do Sądu.

 

 

PAKIET PRAWNIK RODZINNY PLUS- 400 zł/miesią

Zawiera ofertę pakietu PAKIET PRAWNIK RODZINNY także w zakresie prawa nieruchomości, prawa lokalowego, obsługi roszczeń.

 

 

Podane pakiety są jedynie poglądowe i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 1964 nr 16 poz. 93 ze zm.)

 

Do cen pakietów nie wliczają się ceny za zastępstwa procesowe. Za każdą czynność wykraczającą poza zakres pakietów prawnik ustala opłatę indywidualnie z Klientem. Pakiety można dowolnie konfigurować- w tej sprawie prosimy o kontakt z Kancelarią.