Nasza kancelaria specjalizuje się także w obsłudze małych i średnich przedsiębiorców a także osób prywatnych. Specjalnie dla Państwa komfortu i bezpieczeństwa stworzyliśmy atrakcyjne przejrzyste pakiety usług obejmujące konkretne dziedziny prawa, zapewniające profesjonalną, stałą opiekę prawnika bez obawy o koszty.

Dzięki abonamentom macie Państwo zagwarantowany stały dostęp do pomocy prawnika,  według Państwa indywidualnych potrzeb, co pozwala jednocześnie oszczędzać czas i pieniądze.

Pakiety obejmują porady on-line, konsultacje w biurze Kancelarii, ew. dojazd prawnika do Klienta, a także pisma administracyjne, pisma przedprocesowe i procesowe, oraz opinię prawne w wybranych dziedzinach prawa.

Pakiety można wykupić na co najmniej 3 miesięczny okres. Do cen pakietów nie wliczają się ceny za zastępstwa procesowe. Za każdą czynność wykraczającą poza zakres pakietów prawnik ustala opłatę indywidualnie z Klientem. Pakiety można dowolnie konfigurować- w tej sprawie prosimy o kontakt z Kancelarią.